ממליצים על סדנת אמנות האהבה

ממליצים על סדנת אמנות האהבה

למיכל וכל הצוות...
כשטעם הסדנא עדיין בתוכי...אני שוב רוצה לומר תודה ענקית מעומק ליבי ונשמתי.
היתה זו חוויה אמיתית, מעצימה ומיוחדת שמקווה שתלך עמדי מכאן ועד...
מאושרת בבחירה שעשיתי.
נתראה בקרוב.
חוה י.
--------------------------------------------
תודה לך מיכל ולצוות המסייעים,
הסדנה עוצמתית ומעשירה ומכאן רק צריך לזכור את העצמה של חברינו בסוף השבוע ולתרגל בחיים האמיתיים.
כל הכבוד לך על הדיוק וההתעקשות, גם בשעות קשות ומאוחרות בלילה, לזקק את התחושה עד הבסיס, שהראית כיצד אסור לוותר כדי להגיע למה שאנחנו רוצים
עינת 

-------------------------------------------
על סדנת אומנות האהבה:
היום בבוקר קמתי אחרי שלושה ימים של סדנה מדהימה והתחלתי לעכל מה היה שם ומה אני חוויתי, הרי מה שמשנה זה מה אנחנו לוקחים איתנו הלאה לחיים, מה אנחנו מיישמים ולוקחים להתפתחות שלנו.
וכל היום אני מתהלכת וחושבת ,ומנהלת שיחות עם חברים, ואחד הדברים המשמעותיים בעיני זה לעצור ולהבין מה באמת חשוב בחיים?!. וזה לחיות! מה זה אומר? בעיני זה אומר להגשים את עצמינו, לאהוב את מה שאנחנו עושים, את האנשים שאנחנו נמצאים איתם והכל מתחיל מלאהוב את עצמינו , ולא משנה איזה סיפור יהיה לנו ,ברגע שיש לנו את האהבה הזאת נוכל למצוא את הכלים לראות את היופי שבכל השאר.
אז אני יצאתי מהסדנה עם בהירות, על מה חשוב לי לעשות בחיי ומה מגיע לי לקבל מהחיים האלה, ואיזה כלים להשתמש בהם ועם ההבנה הזאת יש בי המון תקווה ואהבה!!!! אהבה למיכל וכל מי שהיה שם,מסייעים ומשתתפים, אהבה לעצמי לחיים וליופי שבהם.
אז תודה לכולם על הכל
נטלי
-------------------------------------------------------------------
תודה על ההזדמנות הנדירה שזימנתם לי !
הזדמנות להכיר את השדים שמנהלים אותי כבר שנים רבות (בגילי המופלג...) ולעשות,להעיז ולאהוב למרות
זעקותיהם המרות.
זר לא יבין זאת...
מיכל - את שליחת היקום ואת כבר מזמן יודעת את זה. את רואה הכל ואת לא מווותרת- אני מוקיר ומעריץ אותך על זה וכמו שאמרתי - מאוהב!
תודה לכל האנשים הנפלאים-מסייעים,קושקושונים ונושנושיות- מלאי הרגישות שהקריבו את עצמם למען חיים נפלאים הרבה יותר.
תודה מהלב,
ממני - המשמעותי המצליח
גיל לוין
-------------------------------------------------------

מיכל היקרה, אין מילים, הסדנא היתה פשוט מהממת ואת היית מעל ומעבר. לשאת על גבך לבד יומים וחצי ארוכים של הנחיית סדנא, עם יכולת העברת מסרים בהירה מדויקת ויצירתית, אימונים כל כך נכונים, מדויקים כמו לייזר, עם אהבה ענקית לכל אחד, בלי שיפוטיות, עם יכולת מופלאה לראות את הגדולה בכל אחד גם אם היא רק החלה לבצבץ וגם אם הוא עדיין לא רואה אותה.
את עושה עבודת קודש ומי ייתן וגדודים של אנשים יבואו לסדנאות ונתחיל לחיות בעולם שיותר ויותר אנשים חיים בעוצמה, חיים שהם אוהבים, חיים של בחירה, חיים של אהבה.
משתתפים מופלאים, ראיתי אתכם מגיעים בתחילת הסדנא, כמו יהלום גלמי - סגורים, מופנמים, חוששים, ועם התקדמות הסדנא,השלתם מעליכם קליפות והופעתם במלוא עוצמתכם, יפים, מלאי בטחון , משוחררים , כיהלום מלוטש זוהר בקרן אור , בניצוץ הנשמתי המיוחד רק לו.
ולמסייעים, עשיתם עבודה מופלאה. זה לא ברור מאליו להתנתק מחיי היומיום ליומיים וחצי ולהירתם לעשייה רק עבור הצלחת הסדנא ועבור המשתתפים, תודה ענקית לכם!
רבקית לוי
מיכל יקרה,
אני יושבת וחושבת על איך שהייתי לפני כשנה. שנה אחת. בלבד.והתמונה שעולה קצת מטושטשת,לא לגמרי ברורה, אני לא כל כך מזהה את מי שהייתה שם. שנה עברה.
הגעתי לסדנת "אומנות האהבה" בהנחיית מיכל בדצמבר 2007 ,הסדנא הייתה בסמיכות ליום הולדתי ה-33 ואחרי התלבטות קלה החלטתי להירשם. ממש להירשם,לא לחשוב על זה ,לא נראה אולי ולא שום סיפור אחר. פשוט מעשה. אני מוכרחה לציין שלא כל כך ידעתי מה מצפה לי שם או מה זו בכלל סדנא חווייתית,משום שמעולם לא השתתפתי באחת כזאת. אני זוכרת את עצמי מגיעה לשם מפוחדת מהנוכחים,מאוימת קלות,לא אומרת מילה. לאט לאט נפתחתי,דיברתי,רקדתי,חיבקתי,צחקתי.צחקתי. התגעגעתי לקול צחוקי,אני אוהבת לשמוע אותו,אני אוהבת את מה שהוא נותן לי ולסביבתי ורוצה ממנו כמה שיותר.
לא עבר חודש וחצי והשתתפתי ב "סדנת ההצלחה" בהנחייתה הכובשת של מיכל. ועכשיו כשאני מסתכלת במבט לאחור אני ממש יכולה לראות את ההבדל ואת השינוי שחל בזמן הקצר הזה.חודש וחצי. המשתתפים בסדנא זו לא נראו מאיימים,לא חששתי מהם. אפילו דיברתי איתם . יזמתי שיחה. זה לא היה מובן מאליו עבורי. זה היה משהו חדש .
פריצת הדרך הגדולה ביותר והמשמעותית ביותר הגיעה ב"קורס המאמנים". מאד קשה לתאר את התחושה,אפילו ניתן לומר שאין דרך לתאר אותה,כי תחושה חזקה ממילים. הביטחון העצמי שלי,הנוכחות שלי,ההבעה שלי, המימיקה של הפנים שלי,הרגש שלי,יכולת הביטוי שלי,יכולת ההתנסחות בכתב שלי נוכחים בחיי,ואני לא ידעתי בכלל שאני יכולה.לא ידעתי שיש לי יכולת,לא האמנתי בי. וזה כאן וזה נוכח בחיי.וזה מרגש אותי עד כדי חיוך ענק עם דמעה של אושר בזווית העין. הגיע הזמן שאפגוש את ענבל.
הגיע הזמן שאראה אותי. הגיע הזמן שאוהב אותי.הגיע הזמן שאחייך.הגיע הזמן שאצחק. הגיע הזמן שאהיה חופשייה. הגיע הזמן לממש. את עצמי. והזמן הגיע. כמו שזמן אוהב ,בזמן הנכון. בבשלות.ביכולת להכיל את כל השינוי הגדול והמדהים הזה בי. ביכולת לקבל אותו בפתיחות,בחיבוק,באהבה ועם המון המון שמחה.
שנה עברה.חלפה, ועוד יבואו המון שנים מקסימות, עלי לטובה.
אני מסתכלת לאנשים בעיניים.
זה מאפשר לי המון.
אני מביעה רגש בעוצמות שלא ידעתי על קיומן.
זה נותן לי המון.
אני אוהבת את עצמי.
אין דבר נפלא מזה.
אני אוהבת אנשים.הם יפים בעיניי.
אני אנושית.יש בי חום אנושי.
אני מחייכת וצוחקת הרבה.
העולם מחייך אלי בחזרה.
גיליתי שהפנים שלי אלסטיות.יש שרירים בפנים שלא ידעתי על קיומם.
ההוויה שלי שונה.
אני נוכחת,קיימת,יש לי מה לומר ואני אומרת.
איזה כיף לדעת שאני נותנת הרבה ממני והלאה.
השלתי 25 ק"ג ממשקלי.
גיליתי שיש לי צלעות.התגלו לי שתי גומות בצידי החיוך ששכחתי על קיומן.
אני יכולה להתכופף לקשור את הנעליים.אני לובשת מידה 38. יש אפילו שהתקשו לזהותי לאחרונה.
ולא רק בגלל המשקל. משום שהשדר שלי עובר אחרת ומשפיע על כל הווייתי .
 
אני מאמנת.
אני מתאמנת.
במשחק החיים.
 
מיכל המדהימה.
תודה לך על כך שאת חלק כל כך משמעותי מהדרך שלי,מהמסע המדהים הזה שאני בעיצומו,ואהיה בו כל חיי. תודה על מרווח האפשרויות שנפתחו בפניי בזכות הדרך האימונית הכול כך מיוחדת שלך.
תודה על כך שאת לא מוותרת לי ובזכות כך יוצאים ממני דברים כל כך טובים ומיוחדים.
תודה על היותך את ועל האהבה הרבה שאת מפזרת לעולם כולו.זה מדהים בעיניי.
תודה על היותך בחיים שלי.
 
באהבה רבה,בשחוק קל,בחיוך ענק עם שתי גומות מתוקות.
 
ענבל.
 

 

דף הבית  |  פיתוח מנהלים  |  סדנאות לעסקים  |  אימון נוער |  אודות   |   אימון   |   סדנאות   |   מאמרים   |   ממליצים   |   פורום מיכל שרגא סלונים:
052-6300500

לייבסיטי - בניית אתרים