ניסים בחיי היומיום
"ניסים בחיי היומיום"  /  מאת מיכל שרגא-מילנר

נס נתפס עבורנו בני האדם ככוח שנמצא מעל המציאות ומופעל על ידי כוח עליון.

אולם כאשר אנחנו תופסים את עצמנו כיוצרי המציאות שלנו, כבמאים של החיים שלנו, ולא כישויות פסיביות המטולטלות על יד הגורל האכזר, יש בידינו להתחבר לכוח הניסים. כל אחד מאיתנו יכול לייצר לעצמו ניסים בכל אחד מתחומי החיים הרצויים לו, לחולל אותם ולא להמתין בפסיביות שמישהו או משהו יצילו אותנו מהמצב, מהחיים שלנו, מהיחסים שלנו.

היכולת שלנו לחולל ניסים: כלומר מציאות שלא עמדה להתרחש אם היינו ממשיכים בדרך הרגילה שלנו, תלויה וקשורה ביכולת שלנו להתחבר לאור הפנימי שלנו.

בכל אדם ישנם רבדים חשוכים, קולות של האגו, המחפשים רווחים והנאות בטווח הקצר ואשר בגללם אנו משלמים מחירים כבדים בטווח הארוך. אך בתוכנו ישנם גם רבדים מוארים, מלאי השראה, המתחברים לטוב ולגבוה שבכל אדם. קולות של הבנת האפשרות הטמונה בהליכה מעבר לאגו מעבר לרווחים שלנו קצרי הטווח, אל חיים של הגשמה, סיפוק ונתינה.

האור שנמצא בתוכנו כרוך בנתינה, בנדיבות, בחמלה, באהבה ללא תנאי ביכולת שלנו לשלוט בעצמנו ולבחור בתגובה המתאימה הפרואקטיבית במקום בתגובה הריאקטיבית.

בהבנה שלנו שכל מה שאנו רוצים לחיינו עלינו לתת תחילה.

רוצה אהבה – תן אהבה

רוצה יחס – תן יחס

רוצה כבוד – תן כבוד

רוצה חברות – תן חברות

חוק המגנוט אומר שכל דבר שאנו רוצים למשוך לחיינו אנו צריכים לפתח תחילה קולטן פנימי כדי שימגנט עבורנו את הדבר עצמו. ללא הקולטן המשיכה תהיה זמנית.

כולנו מכירים סיפורים על אנשים שזכו בלוטו במיליון ₪ ואיבדו את כל הכסף כעבור תקופה קצרה. ההסבר לכך הוא שהם זכו באפשרות אבל לא בנו לעצמם מערכת פנימית של אמונות (הקולטן) לדוגמא האמונה "שזה מגיע להם" שתוכל לאפשר להם להחזיק בשפע שהגיע אליהם ולכן איבדו אותו תוך זמן קצר.

לכן כל שינוי שאנו רוצים לעשות בתוכנה הפנימית שלנו כדי שהוא ייקלט ויישאר איתנו לטווח ארוך נדרש לשנות את הDNA הפנימי. עלינו לייצר קולטן של שפע במקום שבו יש כעת חוסר, לייצר חוויה של אהבה במקום שבו יש תחושה של חוסר אהבה,

לייצר קולטן של הערכה עצמית במקום שבו אנו חשים חוסר ערך.

אנשים רבים שואלים מה נדרש לעשות כדי לייצר את הקולטנים הללו? והתשובה היא פשוטה. וככל שהתשובה פשוטה יותר כך קשה לרוב האנשים ליישם אותה.

עלינו להאמין בכך ולהתחיל להרגיש כך בלי שום סיבה חיצונית, רק משום שאנחנו בוחרים בכך ומזמינים את האפשרות הזו לחיינו.

וכל מי שהצליח לקפוץ ממנהרת האין למנהרת היש יודע פירושם של ניסים מהו!!!
 
דף הבית  |  פיתוח מנהלים  |  סדנאות לעסקים  |  אימון נוער |  אודות   |   אימון   |   סדנאות   |   מאמרים   |   ממליצים   |   פורום מיכל שרגא סלונים:
052-6300500

לייבסיטי - בניית אתרים